Projektant UX

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny to pierwszy prywatny uniwersytet w Polsce, który jest nowoczesnym centrum naukowo-dydaktycznym, oferującym interdyscyplinarne studia społeczno-humanistyczne w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach – studia I i II stopnia, jednolite magisterskie, doktoranckie oraz podyplomowe. Od 19 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w kraju.

Nasz zespół tworzy ponad 1350 osób – pracowników naukowo-dydaktycznych i pracowników administracji. Zapewniamy system atrakcyjnych benefitów pracowniczych – opiekę medyczną, system ubezpieczeń i świadczeń socjalnych, zniżki w obiektach sportowych i na przejazdy kolejowe, a także możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach.

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny poszukuje osoby nie bojącej się wyzwań, chcącej wziąć udział w nowatorskim projekcie, potrafiącej pracować w kilkuosobowym zespole, na stanowisku:

Od kandydatów oczekujemy

1. Doświadczenia w projektowaniu responsywnych stron WWW.

2. Umiejętności samodzielnego przeprowadzania m.in. badań ilościowych, indywidualnych, wywiadów pogłębionych, IDI, testów użyteczności, banchmarkingu, experience journey, warsztatów z klientem wewnętrznym oraz innych technik z zakresu projektowania zorientowanego na użytkownika lub Design Thinking.

3. Umiejętności projektowania interakcji i tworzenia architektury informacji.

4. Poczucia estetyki oraz umiejętność zaprezentowania swoich projektów w świetnej formie graficznej.

5. Zdolności analitycznego i konsekwentnego myślenia.

6. Znajomość narzędzi do projektowania typu UXPin, Axure lub innych.

7. Bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, ew. JavaScript.

8. Umiejętności tworzenia dokumentacji analizy biznesowej, w tym procesów i use case’ów.

9. Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej.

Dodatkowymi atutami będą

1. Znajomość Frameworków Materialize CSS, Velocity.

2. Znajomość programów z rodziny Adobe.

3. Znajomość Material Design.

4. Wiedza z zakresu metodyki prowadzenia projektów w metodyce Prince i Scrum.

5. Udział w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań opartych o platformę Liferay

Zakres obowiązków

1. Wybór metod analizy, które należy przeprowadzić w danym projekcie.

2. Inicjowanie kontaktu z właścicielami produktu i stakeholderami.

3. Samodzielne przeprowadzenie analizy, stworzenie strategii, zaprojektowanie interakcji i architektury informacji, ewentualnie we współpracy z analitykiem biznesowym.

4. Tworzenie projektów na papierze i w narzędziu do prototypowania.

5. Tworzenie projektów w postaci ostatecznej w HTML5/CSS3.

6. Komunikacja z programistami i innymi członkami zespołu.

7. Testowanie rozwiązań.

Oferujemy

1. Czas pracy: 12 mc z możliwym przedłużeniem współpracy

2. Umowę o pracę lub rozliczenie na podstawie faktury VAT.

3. Miejsce pracy – Warszawa.

4. Szeroki pakiet benefitów.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres praca.it@swps.edu.pl z dopiskiem w temacie:

„Rekrutacja Projektant UX” – termin nadsyłania zgłoszeń do 15.10.2016r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr.133 poz.883)”.