Projektant Interakcji we Wrocławiu

Ideacto Etat  Wrocław, dolnośląskie, Polska

Ideacto to część Grupy Divante. Nasze główne biuro mieści się we Wrocławiu – 5 minut piechotą od Rynku.

Opis stanowiska:

Obecnie w Ideacto poszukujemy pracowników na stanowisko Projektanta Interakcji. Idealny kandydat ma doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych. Potrafi przeprowadzać działania promocyjne oraz optymalizować serwisy pod kątem sprzedażowym i użytecznościowym. Posiada również umiejętności organizowania i koordynowaniu prac graficznych oraz wdrożeniowych.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
  • Doświadczenie w analizie wymagań funkcjonalnych serwisów internetowych
  • Umiejętność tworzenie specyfikacji projektu interfejsu użytkownika
  • Umiejętności w zakresie prowadzenia konsultacji i warsztatów z zakresu User Experience
  • Znajomość zagadnień związanych z UX, użytecznością oraz HCI
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu badań użyteczności
  • Wiedza z zakresu marketingu internetowego i nowych technologii
  • Umiejętność analizowania potrzeb biznesowych
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w siedzibie Ideacto we Wrocławiu
  • Bardzo atrakcyjne modele wynagrodzeń
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy

W tej pracy zyskasz unikalne doświadczenie łączenia on-line i off-line na najbardziej dynamicznym rynku. Będziesz pracować w utalentowanym, interdyscyplinarnym zespole składającym się z projektantów, programistów, psychologów. Pracujemy tylko dla największych, najbardziej perspektywicznych, najszybciej rozwijających się firm w branży.

W nadchodzących latach wprowadzimy do on-line wiele znanych i prestiżowych marek, które właśnie teraz pracują z nami nad strategią wejścia do Sieci. Dołącz do nas w tym niezwykłym czasie.

CV prosimy przesyłać na info@ideacto.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Ideacto Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).”