Młodszy Architekt Systemów (portale WWW)

e-point SA Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Dołączysz do zespołu Active Content, który jest odpowiedzialny za wdrażanie oraz utrzymywanie portali WWW z wykorzystaniem autorskiej platformy CMS klasy Enterprise. Do zadań zespołu należy także śledzenie trendów rynkowych i stałe rozwijanie oraz udoskonalanie naszego produktu. Poszukujemy osoby z wykształceniem technicznym (preferowana informatyka), niekoniecznie z doświadczeniem zawodowym, która chce się rozwijać w kierunku projektowania systemów informatycznych oraz zarządzania projektami.

Zakres obowiązków:

o zbieranie i analiza wymagań we współpracy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
o tworzenie oraz rozwijanie specyfikacji funkcjonalnej, technicznej oraz dokumentacji projektowej i produktowej,
o śledzenie trendów rynkowych oraz analiza nowych rozwiązań pod kątem możliwości rozbudowy produktu,
o współpraca z Kierownikiem Zespołu w obszarze koordynacji prac z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
o nadzór i wsparcie zespołu programistów w procesie implementacji systemu,
o testowanie i odbiór wewnętrzny rozwiązań,
o przeprowadzanie prezentacji produktu przed klientami,
o przeprowadzanie szkoleń z obsługi platformy Active Content,
o wsparcie klientów w ramach usługi utrzymaniowej.

Wymagane kwalifikacje:

o znajomość technologii internetowych (HTTP, HTML, CSS, AJAX, XML),
o znajomość podstaw zagadnień sieciowych (protokoły sieciowe, szyfrowanie, usługi sieciowe), znajomość relacyjnych baz danych
o umiejętność projektowania modeli danych,
o systematyczność i dokładność
o komunikatywność,
o samodzielność.

Dodatkowym atutem będzie :

o znajomość zagadnień związanych z: projektowaniem rozwiązań internetowych, ergonomią interfejsów użytkownika,
o wiedza w zakresie:
o inżynierii oprogramowania,
o projektowania mobilnych oraz responsywnych stron internetowych (RWD),
o optymalizacji działania serwisów WWW.

Oferujemy:

o wynagrodzenie: 7 000 zł brutto miesięcznie,
o kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
o pracę z doświadczonym, kompetentnym oraz zgranym zespołem (współpraca z Architektami Systemów, Programistami oraz Project Managerami),
o możliwość rozwoju w obszarze projektowania aplikacji internetowych oraz zarządzania projektami,
o dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
o wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe
o opiekę medyczną (Medicover) i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy,
o dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno,
o forma zatrudnienia: umowa o pracę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia , możliwość pracy na 4/5 etatu)

Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem Nr ref. 2014_11_mlodszy_architekt_portale