Lead UX Researcher

G2A.COM Sp. z o.o. (Ltd.) Etat  Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska

Lider elektronicznej dystrybucji kluczy aktywacyjnych do gier komputerowych i oprogramowania, firma G2A.COM Sp. z o.o., poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wdrażanie strategii badawczych na poziomie ilościowym oraz jakościowym
  • Ugruntowanie silnej pozycji zespołu badawczego wewnątrz firmy poprzez pomoc innym działom w identyfikowaniu kluczowych metryk, dostarczając wartościowe spostrzeżenia które wpłyną na rezultat biznesowy
  • Dostarczanie wysokiej jakości projektów UX, które przyczynią się do zbudowania portfolio godnego licznych nagród
  • Stały wkład w rozwój zespołu i firmy na jej drodze do tytułu najlepszej Globalnej Platformy Gamingowej
  • Prowadzenie zespołu

Wymagania:

  • Silne umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność motywowania i współpraca wewnątrz oraz na zewnątrz firmy
  • Umiejętność prezentowania oraz wprowadzania odkryć wszystkim zespołom agile oraz pomoc w ich wprowadzaniu dzięki współpracy z Product Ownerami
  • Duża wiedza oraz doświadczenie w przeprowadzaniu różnych testach użytkownika (A/B Testing, Ethnographic research, FirstClick testing and others)
  • Doświadczenie w badaniach ilościowych i jakościowych
  • Znajomość Design Thinking i terminologii UX
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność adaptacji do stałego rozwoju firmy

Oferujemy:

  • Możliwość negocjacji wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych entuzjastów myślących globalnie
  • Pracę w najszybciej rozwijającym się przemyśle w Polsce i na świecie
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz rozwoju umiejętności
  • Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami rynku globalnego
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży, w środowisku światowej kultury pracy opartym na samodzielności, współpracy i zaufaniu

Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres: rekrutacja@g2a.com

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."