Junior UI Designer [1/2 etatu]

Overlap Studio sp. z o.o. Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Poszukujemy projektanta interfejsów, posiadającego wyczucie graficzne, z dobrą znajomością zagadnień związanych z usability, pasją do User Experience i chęcią rozwoju w tej dziedzinie.

Wymagania

  • dobra znajomość programów graficznych i pokrewnych, np. Sketch, Figma, inVision, Marvel, Principle
  • wiedza i umiejętności w zakresie użyteczności
  • rozwinięty zmysł estetyczny
  • umiejetność korzystania z wytycznych projektowych iOS oraz Material Design
  • dbałość o detale
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zapał do pracy i chęć rozwoju
  • terminowość i rzetelność

Dodatkowe atuty

  • doświadczenie w zakresie projektowania UX
  • projektowanie graficzne, estetyka i wysoka jakość prac
  • portfolio w serwisach typu Dribbble, Behance
  • Znajomość HTML, CSS, JS

Zadania

  • projektowanie i prototypowanie portali internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • projektowanie intuicyjnych interfejsów użytkownika
  • współtworzenie koncepcji produktów
  • tworzenie prezentacji i materiałów firmowych

Oferujemy

  • pracę w Warszawie w niewielkim ale zgranym zespole specjalistów UX/UI
  • ciekawe projekty
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w firmie i zespół skłonny do wymiany wiedzy i doświadczeń
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: hello@overlap.studio, tytuł emaila: Junior UI Designer.
Zgłoszenie powinno zawierać:
  • CV
  • portfolio/przykładowe prace
  • oczekiwania finansowe
  • informację o dostępności w najbliższych miesiącach

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Overlap Studio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Overlap Studio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 29b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Czekamy na Wasze zgłoszenia 😃