Junior/Mid UX Designer

Circle K Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Circle K to międzynarodowa sieć ponad 12000 sklepów typu convenience i stacji benzynowych, operująca na 5 kontynentach. W każdej sekundzie obsługujemy ponad 66 klientów a nasze motto to „Take it easy!”.

Od 11 maja marka ta pojawi się również w Polsce.

W związku z rozwojem naszego Business Center w Warszawie poszukujemy Junior/Mid UX Designera do wsparcia naszego działu UX.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:
•    Projektowanie interfejsów użytkownika z naciskiem na ich użyteczność
•    Praca z Visual Guidelines marki
•    Kreowanie nowych rozwiązań dla branży Fuel&Retail
•    Bieżące wsparcie sekcji UX

Wymagania:
•    Zmysł graficzny i poczucie estetyki
•    Zainteresowanie tematyką użyteczności i ergonomii
•    Znajomość zagadnień związanych z Usability i User Experience
•    Biegłość w obsłudze Adobe Photoshop lub innego programu do grafiki rastrowej
•    Zdolność analitycznego myślenia
•    Chęć podejmowania wyzwań
•    Głowa pełna pomysłów
•    Preferowana dyspozycyjność 30-40 h tygodniowo
•    Dobra organizacja pracy
•    Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
•    Mile widziane portfolio zrealizowanych projektów (niekoniecznie komercyjnych, także projekty realizowane „do szuflady” lub na uczelnie)
•    Znajomość podstaw HTML/CSS/JavaScript będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•    Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
•    Wsparcie w codziennej pracy ze strony zespołu UX
•    Miłą atmosferę pracy
•    Samodzielną pracę nad bardzo atrakcyjnym projektem na skalę europejską
•    Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

Deadline: 19.05.2017

Na bieżąco przeprowadzamy rozmowy z kandydatami.

Pytania? Osoba kontaktowa: Przemysław Pawełek

Email: przemyslaw.pawelek@circlekeurope.com

Aplikuj poprzez link https://career012.successfactors.eu/career?career_ns=job_listing&company=SFR&navBarLevel=JOB_SEARCH&rcm_site_locale=en_GB&site=VjItM3c0clVHMUtGVFUxQjA5MzkyT1ZYUT09&career_job_req_id=51692&selected_lang=en_GB&jobAlertController_jobAlertId=&jobAlertController_jobAlertName=&_s.crb=JsjMDhttPhfL%2fQFeHOJNuIwi3s0%3d