Junior UX researcher Wrocław

Wojciech Mróz Elastyczna  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Chcesz pracować w branży USER EXPERIENCE?
Weź udział w ZAWODACH UX organizowanych przez testuj.pl

 Przebieg zawodów:
Startujesz jako UX Researcher. Realizujesz następujące zadania:
– umawiasz użytkowników Internetu na badania UX
– przeprowadzasz moderowane wywiady
– analizujesz wyniki, a następnie prezentujesz je uczestnikom zespołu projektowego.
Twoje zadania łączą się w jeden cel: skuteczne przeprowadzanie testów UX na użytkownikach.

W międzyczasie awansujesz do kolejnego etapu: poznajesz zespół testuj.pl, poznajesz klientów i ich projekty. Zaczynasz grać drużynowo na pozycji wspierającego. Jeśli tylko chcesz, to nabywasz wiedzę z zakresu Web Usability, User Centered Design i Design Thinking.

Dalsza trasa zależy od Ciebie. Możesz skupić się na przeprowadzaniu testów użyteczności lub dotrzeć na metę jako Head of UX, projektujący makiety stron internetowych i aplikacji.

🔶 Wpisowe:
Podstawowa wiedza o UX
Wysokie zdolności komunikacyjne
Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów

💲 Przewidziane nagrody:
$$$ – co miesiąc, w zależności od umiejętności i doświadczenia
Praca w dobrej atmosferze i dobrym towarzystwie
Bezpieczeństwo zatrudnienia w hiper szybko rozwijającej się firmie IT

🏨 Biuro zawodów:
Wrocław, ul. Petuniowa 9/5

Na adres mailowy ux@testuj.pl, z załączonym CV