Junior UX Designer

Isobar Etat  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Junior UX designer

Wiesz co to UX? Masz za sobą staż lub kilka mniejszych projektów? Wierzysz, że UX to nie tylko interfejs? Chcesz projektować? Dział UX w agencji Isobar szuka juniora.

Główne obowiązki:

  • Projektowanie architektury informacji
  • Tworzenie rozwiązań z szeroko pojętego zakresu user experience
  • Tworzenie makiet klikalnych (Axure, UXPin) do stron internetowych oraz aplikacji
  • Współpraca z grafikami oraz programistami przy wdrażaniu zaprojektowanych produktów

Nasze oczekiwania:

  • Pasja ukierunkowana na tworzenie rozwiązań
  • Odbyty staż w dziale UX innej firmy lub portfolio projektów
  • Znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika
  • Znajomość Axure, UXPin
  • Komunikatywny język angielski

Dodatkowymi atutami będą:

  • Podstawowa znajomość HTML5 i CSS3, JS,
  • Poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i świetnie zintegrowanym zespole
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realny rozwój
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet sportowy Ok. system

Wszystkich zainteresowanych, spełniających postawione wymagania, prosimy o przesłanie CV na adres:

adriana.karas@dentsuaegis.com

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”