Junior UX Designer

Overlap Studio Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Poszukujemy Junior UX Designera z pasją i dużą chęcią rozwoju w tej dziedzinie.
  • rozumiejącego i czującego zagadnienia użyteczności
  • znającego podstawy programów typu Axure/Sketch
  • posiadającego zdolności analityczne
  • fluent english
Wymagania
  • podstawowa wiedza i umiejętności w zakresie użyteczności
  • zapał do pracy i chęć rozwoju w dziedzinie UX
  • znajomość narzędzi do prototypowania – Axure, Sketch, inVision lub podobnych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dbałość o detale
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • terminowość i rzetelność
  • wysoka kultura pracy
Dodatkowe atuty
  • absolwent UX Design lub pokrewnych
  • wykształcenie kognitywistyczne, psychologia lub pokrewne
  • doświadczenie w zakresie projektowania UX
  • możliwość rozliczenia B2B
  • status studenta
Zadania
  • projektowanie intuicyjnych interfejsów użytkownika
  • tworzenie architektury informacji oraz flow stron i aplikacji
  • współtworzenie koncepcji produktów
  • przeprowadzanie audytów użyteczności
  • projektowanie i prototypowanie portali internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • przygotowywanie, przeprowadzanie i analizowanie wyników badań
  • tworzenie prezentacji
Oferujemy
  • pracę w kreatywnej przestrzeni w biurze na Stadionie Narodowym w Warszawie, w niewielkim, ale zgranym zespole
  • ciekawe projekty
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w firmie i zespół skłonny do wymiany wiedzy i doświadczeń
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Zgłoszenia zawierające oczekiwania finansowe prosimy wysyłać na adres hello@overlap.studio tytuł emaila: "Junior UX Designer - [imię i nazwisko]".
Czekamy na Wasze zgłoszenia 😃
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.".