JUNIOR UX DESIGNER

GoldenLine Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

GoldenLine to nie projekty dla jednego klienta, to praca dla ponad 1.900.000 użytkowników

Zadania:

  • Tworzenie scenariuszy, flow, makiet i grafik użyteczności stron WWW
  • Rozwiązywania trudnych procesów UX-owych
  • Optymalizacja istniejących stron i usług
  • Dbanie o standardy UX/UI w ramach całej firmy
  • Wsparcie działu IT na etapie przygotowywania i realizacji projektów

Wymagania:

  • Znajomość zasad dotyczących użyteczności (UX) i architektury informacji
  • Umiejętność obsługi programów do tworzenia makiet (Axure, Balsamiq lub podobne)
  • Znajomość programu Adobe Photoshop

Oferujemy:

  • Realny wpływ na projekty dla ponad 1,9 mln użytkowników
  • Możliwość ciągłego pogłębiania wiedzy
  • Udział w konferencjach i warsztatach
  • Dobry sprzęt – MacBook Air/Pro + monitor 24”
  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów
  • Niespotykaną atmosferę
  • …i dużo integracji m.in w lidze piłkarskiej i siatkarskiej!

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij aplikację na adres agnieszka.napora@goldenline.pl