Junior User Experience (UX/UI/Usability) Designer

Ekonomini sp. z o. o. Elastyczna  Kraków, małopolskie, Polska

Ekonomini sp. z o. o., operator platformy BIURI.pl, w związku z planowanym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko;

Junior User Experience Designera

Twoje zadania w naszej firmie;

– projektowanie interfejsów serwisów, aplikacji webowych i mobilnych pod okiem doświadczonego UX Designera,
– projektowanie struktur informacyjnych serwisów internetowych,
– nadzór nad Usability i User Experience tworzonych rozwiązań,
– przygotowywanie materiałów do badań UX,
– upraszczanie istniejących interfejsów i proponowanie nowych rozwiązań dla systemów,
– dokumentowanie stworzonych rozwiązań.

Oferujemy;

– Możliwość twórczego spełnienia się,
– Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zakresu projektowania, Usability i User Experience,
– Elastyczne godziny pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Oczekujemy;

– Znajomości podstawowych zagadnień z zakresu Usability i User Experience, – Znajomości programów do prototypowania (np.: Axure),
– Poczucia estetyki,
– Wiedzy o bieżących trendach w projektowaniu,
– Mile widziana znajomość podstaw HTML i CSS.

UWAGA! Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku aczkolwiek z chęcią zobaczymy Twoje portfolio/projekty (nawet te robione na zajęcia na uczelni czy do szuflady).

CV wraz z ewentualnym portfolio/projektami (forma dowolna) prosimy wysyłać za pośrednictwem formularza lub na adres email; rekrutacja@ekonomini.pl

Do przesłanych dokumentów prosimy dopisać „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”