Game UX Designer

CreativeForge Games Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

CreativeForge Games, twórca gier Hard West i Ancient Space, w związku z rozbudową zespołu pod kątem nowego, ekscytującego projektu, poszukuje osób na stanowisko UX Designera.

Główne zadania:

  • projektowanie ui
  • analiza i usprawnienia usability
  • organizacja playtestów

Oczekujemy:

  • znajomości gier PC i konsolowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • nietuzinkowej dbałości o szczegóły

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży gier
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność projektowania graficznego (poparta portfolio)

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy (core hours) i brak cruncha
  • dużą swobodę działania
  • pracę przy wyjątkowo ciekawych projektach
  • możliwość awansu i w poziomie (specjalizacja), i w pionie (lead)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, prywatne ubezpieczenie medyczne

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra Stokłosy).

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres kszymczak@creativeforge.pl CC na praca@creativeforge.pl.
Mile widziany list motywacyjny.