Ekspert Architektury Informacji

Kalicińscy.com Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Dla nas kwadraty i prostokąty mają szczególne znaczenie, nawet zasadnicze. Jeśli interesuje Cię stałe ulepszanie istniejących produktów lub tworzenie nowych koncepcji dla systemów dopiero powstających, to ta oferta powinna Cię zainteresować!

Obowiązki:

  • opracowywanie architektury informacji, najczęściej w postaci klikalnych makiet (używamy Axure do prototypowania)
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej i opisów interakcji do stworzonych przez siebie projektów
  • udział w spotkaniach projektowych – na nich powstają koncepcje przyszłych rozwiązań
  • analiza skuteczności gotowych rozwiązań pod kątem osiągania celów
  • przeprowadzanie audytów eksperckich gotowych stron
  • analiza i/lub przygotowywanie zmian w istniejących serwisach na podstawie danych analitycznych/analizy eksperckiej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy nad architekturą informacji
  • doświadczenie przy wykonywaniu audytów eksperckich (poparte znajomością dowolnej metodologii)
  • biegłe posługiwanie się Google Analytics i posiadanie umiejętności wyciągania prawidłowych wniosków z raportów analitycznych
  • dobra znajomość obsługi Axure w wersji 7 (w tym praca na masterach i panelach dynamicznych)
  • chęć dalszego rozwijania się w zawodzie, uczestnictwa w konferencjach lub spotkaniach dotyczących AI/UX
  • umiejętność prezentowania własnych koncepcji.

UWAGA: Poszukujemy wyłącznie osób do pracy u nas w biurze przy ulicy Okrężnej 11A w Warszawie, nie szukamy osób do pracy zdalnej. Preferujemy pełny wymiar godzin, choć w tej kwestii możemy być elastyczni.

PS Siedziba naszej organizacji znajduje się na warszawskiej Sadybie, gdzie korki stoją zawsze w drugą stronę. Aktualnie zatrudniamy ponad 50 osób i pracujemy w spokojnej i przyjaznej atmosferze, oczywiście poza momentami kiedy zbliża się termin oddania projektu i wszyscy stają na głowie 😉

W Kalicińscy.com powstają projekty, z których korzystają użytkownicy w Polsce i w całej Europie. Zajmujemy się zarówno projektowaniem małych aplikacji/gier na Facebooka, jak i systemów e-commerce działających na rynkach CEE i Europy Zachodniej.

Jeśli czujesz się na siłach przejść rozmowę kwalifikacyjną i rozpocząć z nami nowy etap w życiu, wyślij swoje CV na adres:info@kalicinscy.com