Badacz User Experience

Centralny Ośrodek Informatyki Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Nie jesteśmy typową instytucją państwową. Działamy skutecznie, jak najlepsze firmy komercyjne. Naszym celem jest tworzenie Państwa przyjaznego ludziom w oparciu o nowe technologie. Nasz zespół to specjaliści z doświadczeniem i sukcesami w firmach prywatnych.
Nasze rozwiązania zmienią na lepsze usługi pełnione przez Państwo na rzecz każdego Polaka.

Zadania:

  • Badanie potrzeb użytkowników
  • Badanie tworzonych i rozwijanych przez COI serwisów i usług
  • Tworzenie wytycznych projektowych i rekomendacji zmian
  • Konsultowanie implementacji wyników badań
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji, szerzenie wyników badania

Wymagania:

  • Umiejętność planowania i prowadzenia badań oraz interpretacji wyników
  • Znajomość metod stosowanych w badaniach ilościowych i jakościowych Umiejętność i doświadczenie w zakresie prowadzenia wywiadów indywidualnych
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia badań użyteczności i warsztatów z użytkownikami (testy zadaniowe, card sorting, modele mentalne, projektowanie partycypacyjne itp.)
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
  • Orientacja w tematyce usability, UX, HCI
  • Preferowane wykształcenie wyższe z zakresu psychologii lub socjologii
  • Dobra znajomość języka angielskiego, która umożliwia efektywne zapoznawanie się z literaturą fachową
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie
  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych
  • Portfolio zawierające opis minimum 3 zrealizowanych projektów badawczych

Mile widziane:

  • Doświadczenie związane z projektowaniem usług, np. usług publicznych, projektami dla organizacji pozarządowych, projektami obywatelskimi, miejskimi itp.

Oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych tematycznie projektach
  • Możliwość poznania nowych technologii i rozwiązań informatycznych
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy w interdyscyplinarnym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Pakiet socjalny
  • Nowoczesne biuro, dobry sprzęt, atrakcyjne wynagrodzenie

Wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@coi.gov.pl, w tytule wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz numer referencyjny PRPiU/ZUE/BUX/WAW/072015

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Centralny Ośrodek Informatyki.